Archive for 2018

POZOR! HLEDÁ SE KVALITNÍ ZPÍVAJÍCÍ KLÁVESÁK

Posted by admin on 7th Srpen 2018 in Nezařazené

Ahoj po delší době. Zase jsem nějak ve skluzu a nestíhám ani napsat, kde zrovna hrajeme, možná jsem některou akci ani nedoplnila v rubrice k tomu určené..No co naplat, naši skalní příznivci si nás jako obvykle našli a společně jsme si to užili :-)

Teď nám však nastal velký problém: náš skvělý klávesák Míša, který jako bonus ještě výborně zpívá, se s námi koncem tohoto roku loučí…a tak tímto oslovujeme volné muzikanty, kteří by si rádi zahráli a zazpívali v naší kapele, aby se nám přihlásili na telefon: 777 041 584, nebo napsali na: kerama@atlas.cz, či rovnou sem na stránky Albatrosu do rubriky vzkazy. Budeme se radostně těšit, že se nám brzy ozvete a pojedeme dál ;-)

…tak zatím…

2018

Posted by admin on 5th Únor 2018 in Nezařazené

..tak už to zase nějak rychle uteklo, je tu další rok a já opět nestíhala podávat včas info o tom, kde si s námi můžete zařádit…no, jelikož aspoň na FB a na svůj web: www.kerama.wbs.cz :-) sice na poslední chvíli, ale vždy upozornění vyvěsím, tak ti, co se pravidelně dívají, o nic nepřišli a přišli ;-) Bylo to super…a tak zas hurá na další akci a to již 17. 2. 2018 v KD ve Strakonicích :-)